Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem - 2.benefiční koncert z 2.cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem - 2.benefiční koncert z 2.cyklu
Sdružení pro obnovu dobříšských varhan a římskokatolická farnost Dobříš Vás zve na benefiční koncert z cyklu „KONCERTY PRO VARHANY“ do Zrcadlového sálu dobříšského zámku, pořádaný v neděli 23. dubna 2017 od 19.00 hodin. Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem uvedou skladby Claudia Monteverdiho, Orlanda di Lassa, Giovanni Giacomo Gastoldiho a dalších.

Pán Prstenů - 1.benefiční koncert z 2.cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

Pán Prstenů - 1.benefiční koncert z 2.cyklu
Vážení přátelé hudby, Sdružení pro obnovu dobříšských varhan Vás zve na zahajovací benefiční koncert 2. ročníku cyklu „KONCERTY PRO VARHANY“ do Zrcadlového sálu dobříšského zámku, pořádaný v neděli 26. března 2017 od 18.00 hodin. Přivítáme studenty z University v Southamptonu z Velké Británie, kteří při svém turné po Čechách vystoupí na Zámku Dobříš, Lázních Poděbrady a v koncertní síni pražského Hlaholu.

Koncerty pro varhany 2017

Vážení přátelé hudby, připravili jsme pro Vás 2. ročník „KONCERTŮ PRO VARHANY“, které jsou pořádány na podporu obnovy dobříšských varhan. Věříme, že Vás naše nabídka benefičních koncertů osloví a že svým darem ve formě dobrovolného vstupného přispějete k realizaci dobrého díla. Těšíme se na Vaši účast a milá setkání s Vámi!

Benefiční koncerty pro podporu obnovy dobříšských varhan v Praze!

Chcete-li podpořit dobříšské varhany můžete též navštívit koncerty pořádané v Praze.

PF 2017

Sdružení pro obnovu dobříšských varhan přeje všem dárcům, podporovatelům, příznivcům a milovníkům hudby hodně radosti z každého dne v roce 2017. Těšíme se na setkání s Vámi na 2. ročníku „Koncertů pro varhany“.