Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

Májové oslavy 2016

Májové oslavy 2016
Díky podpoře města Dobříše a Kulturního střediska mohlo Sdružení pro obnovu dobříšských varhan během oslav propagovat svůj projekt ve stánku umístěném na Mírovém náměstí. Při této příležitosti jsme oslovovali návštěvníky oslav, zvali je na koncerty a seznamovali je s naším projektem. Během toho krásného dne věnovali dárci do kasičky veřejné sbírky částku ve výši 8 861 Kč.

Soutěž Institutu pro památky a kulturu, o.p.s. MÁME VYBRÁNO

Soutěž Institutu pro památky a kulturu, o.p.s. MÁME VYBRÁNO
Hlasujte pro sbírku číslo 137 na webu www.mamevybrano.cz. Váš hlas pomůže k získání finanční podpory. Pátý ročník projektu MÁME VYBRÁNO pořádá nezisková organizace Institut pro památky a kulturu ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem.

1.benefiční koncert z cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

1.benefiční koncert z cyklu
Smíšený pěvecký sbor Česká píseň z Plzně se představil na 1.benefičním koncertu dne 9.dubna 2016 v Zrcadlovém sále dobříšského zámku.

Výroční zpráva 2015

Výroční zpráva 2015
Členská schůze Sdružení pro obnovu varhan schválila dne 28.2.2016 výsledek hospodaření spolku za rok 2015 a odsouhlasila zveřejnění "Výroční zprávy 2015".

Dobříš Pictures – Veřejná sbírka na obnovu dobříšských varhan pořádaná u příležitosti premiéry filmu Anna a Zlatohlav přispěla částkou 10.107,- Kč Kč.

Dobříš Pictures –   Veřejná sbírka na obnovu dobříšských varhan pořádaná u příležitosti premiéry filmu Anna a Zlatohlav přispěla částkou 10.107,- Kč    Kč.