Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

Už za šest měsíců

Už za šest měsíců
Vážení přátelé a podporovatelé projektu obnovy dobříšských varhan, díky vaší finanční pomoci se po šesti letech trvání veřejné sbírky dočkáme nového nástroje do kostela Nejsvětější Trojice v Dobříši. Koncem února byl podepsán dodatek č. 2 ke Smlouvě o dílo z 31. 8.2018 na „Stavbu a dodání nových varhan pro kostel Nejsvětější Trojice“ firmou Varhanářská dílna Kánský – Brachtl z Krnova s termínem dodání 30. 9.2021. Ke skluzu termínu dodání z 30. 5.2021 na 30. 9.2021 dochází v souvislosti s koronavirovou pandemií a zpožděním prací na opravě varhan v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni.

DOORS TO THE CITADEL

DOORS TO THE CITADEL
Pozvánka na benefiční koncert nové dobříšské popové formace na podporu varhan v neděli 12. července od 17.00 hodin v Dobříši Krmelec Vlaška. Představí se Anička a Magdaléna Vtípilová, Petr Dušek, Pavel Hrubý a Libor Hřebík. Vstupné dobrovolné.

Benefiční koncert "POZDRAV Z FRANCIE"

Benefiční koncert
Zveme Vás na benefiční koncert POZDRAV Z FRANCIE v přímém přenosu z Kulturního střediska v Dobříši, 24. května 2020 od 18:00 hodin. Hrají Roman Patočka - housle , Stanislav Gallin - klavír. Video dále v textu ...

Soustředení mladých varhaníků

Soustředení mladých varhaníků
Ve dnech 14.-17.7. proběhlo soustředění budoucích varhaníků na Svaté Hoře z dobříšské a dobřichovické farnosti, pod vedením paní Ivany Kylarové.

DÁRCOVSKÁ DMS

DÁRCOVSKÁ DMS
Vážení přátelé a podporovatelé. V této době z důvodu karantény přicházíme o nasmlouvané a plánované benefiční koncerty, které byly doprovodným programem a generovaly finanční zdroje veřejné sbírky na obnovu dobříšských varhan. Proto Vám nabízíme jiný způsob finanční podpory a to formou zasílání jednorázových nebo trvalých SMS. Na základě námi splněných podmínek nám „Fórum dárců z.s.“ zajistilo pro získání finančních zdrojů využívat služeb DMS-Donors Message Service v ČR. Chcete-li podpořit náš projekt, můžete zaslat dárcovskou jednorázovou SMS v hodnotách 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč na telefonní číslo 87 777 (pro všechny operátory) a zprávu ve znění: DMS mezera VARHANYDOBRIS mezera 30 DMS mezera VARHANYDOBRIS mezera 60 DMS mezera VARHANYDOBRIS mezera 90 Nebo dárcovskou SMS trvalou DMS mezera TRV mezera VARHANYDOBRIS mezera 30 DMS mezera TRV mezera VARHANYDOBRIS mezera 60 DMS mezera TRV mezera VARHANYDOBRIS mezera 90 Dárce může svoji trvalou podporu kdykoliv dle svého uvážení bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP HESLO na 87 777. Těšíme se na dobu, kdy se opět setkáme při poslechu krásné hudby. Přejeme krásné prožití velikonočních svátků v kruhu svých nejbližších.