Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

GIVENIO

Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice je zaregistrováno k dárcovskému portálu GIVENIO. Pokud nakupujete na internetu, např. na kasa.cz, alza.cz, pelikan.cz a mnoha dalších e-shopech, můžete pomoci.

Pomozte oživit hlas dobříšských varhan - dejte jim SVŮJ hlas!

Pomozte oživit hlas dobříšských varhan - dejte jim SVŮJ hlas!
Můžeme hlasovat do 21. května 2017 pro veřejné sbírky na obnovu památek. Projekt "MÁME VYBRÁNO" je pořádán ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem. Děkujeme – Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši, z.s..

Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem - 2.benefiční koncert z 2.cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem - 2.benefiční koncert z 2.cyklu
Sdružení pro obnovu dobříšských varhan a římskokatolická farnost Dobříš Vás zve na benefiční koncert z cyklu „KONCERTY PRO VARHANY“ do Zrcadlového sálu dobříšského zámku, pořádaný v neděli 23. dubna 2017 od 19.00 hodin. Čeští madrigalisté s instrumentálním doprovodem uvedou skladby Claudia Monteverdiho, Orlanda di Lassa, Giovanni Giacomo Gastoldiho a dalších.

Pán Prstenů - 1.benefiční koncert z 2.cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

Pán Prstenů - 1.benefiční koncert z 2.cyklu
Vážení přátelé hudby, Sdružení pro obnovu dobříšských varhan Vás zve na zahajovací benefiční koncert 2. ročníku cyklu „KONCERTY PRO VARHANY“ do Zrcadlového sálu dobříšského zámku, pořádaný v neděli 26. března 2017 od 18.00 hodin. Přivítáme studenty z University v Southamptonu z Velké Británie, kteří při svém turné po Čechách vystoupí na Zámku Dobříš, Lázních Poděbrady a v koncertní síni pražského Hlaholu.

Výroční zpráva 2016

Sdružení pro obnovu varhan děkuje všem svým příznivcům za pomoc a podporu v roce 2016!