Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši

Aktuality

Dobříšská dobrota

Dobříšská dobrota
Podporovatelé a příznivci, zakoupením " Dobříšské dobroty" v Dobříši v prodejně u Bedřicha finančně podpoříte projekt dobříšských varhan. Cena pouhých 35 Kč!

Výsledky veřejné soutěže MÁME VYBRÁNO

Výsledky veřejné soutěže MÁME VYBRÁNO
Sdružení pro obnovu dobříšských varhan děkuje všem, kteří hlasovali pro č.137 Dobříš - Obnova varhan. Vaším hlasem jsme po dramatickém soupeření obsadili krásné 4.místo ve veřejné soutěži pořádané Ministerstvem kultury a Institutem pro památky ze 175 veřejných sbírek v ČR.

6. benefiční koncert z cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

6. benefiční koncert z cyklu
Neděle 11.12.2016 od 17.hodin v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši.

2.benefiční koncert z cyklu "KONCERTY PRO VARHANY"

2.benefiční koncert z cyklu
Zámek Dobříš, Zrcadlový sál 12.6.2016. Komorní orchestr Quattro corde si získal dobříšské posluchače. Mladičká flétnistka Ludmila Eliášová přednesla sólový part koncertu a moll od Františka Bendy s orchestrem. Výtěžek dobrovolného vstupného ve výši 5684 korun je určen pro obnovu dobříšských varhan.

Jull Dajen pro varhany

Hudební skupina JULL DAJEN podpořila projekt obnovy dobříšských varhan. V Dobříši, v zahradní osvěžovně Na Vlašce předvedli, že to opravdu umí. Přestože scházel doprovázející akerdeon, jejich aranžmá nemělo chybu. Vynikající flétna, housle, kytara, baskytara, bicí a osobitý projev mladičké interpretky keltských písní si od začátku koncertu získaly své posluchače.